Go to content Go to navigation Go to search

    Právě jste na webu, který se snaží vytvořit seznam počítačových her určených pro děti. Seznam je postupně doplňován, pokud tedy chcete být v budoucnu informováni o dalších hrách vytvořených pro děti, uložte si adresu těchto webových stránek mezi Vaše oblíbené položky nebo využijte RSS kanál.

Seznam her pro děti:Obsah do čtečky:


Další místa na internetu:

Robots

Dobrodružství geniálního vynálezce robotů Rodney Copperbottoma, který se přestěhoval do velkého města, aby pracoval pro společnost založenou jeho hrdinou z dětství.

Robots

Když ovšem Rodney odkryje skutečné plány společnosti, spolu se svými novými přáteli se vydává na dlouhé dobrodružství, v němž musí překonat všechny překážky, aby mohli realizovat svůj sen a vytvořit lepší svět pro všechny roboty.

Ve hře dochází k divokým jízdám na robotích vozidlech, můžete si svého robota vylepšit soustou užitečných součástek. V interaktivním 3D světě budete muset bojovat proti zlým nepřátelským robotům.

Robots - PC HRA pro děti

Akční adventura, která zaujme zpracováním hlavně děti, ovšem některé úkoly pro ně mohou být až příliš složité. Proto na své si určitě přijdou i jejich rodiče…