Go to content Go to navigation Go to search

    Právě jste na webu, který se snaží vytvořit seznam počítačových her určených pro děti. Seznam je postupně doplňován, pokud tedy chcete být v budoucnu informováni o dalších hrách vytvořených pro děti, uložte si adresu těchto webových stránek mezi Vaše oblíbené položky nebo využijte RSS kanál.

Seznam her pro děti:Obsah do čtečky:


Další místa na internetu:

Pštros Turbo

Tato kreslená arkádová závodní hra má kreslenou jednoduchou grafiku, přesně ve stylu, který si děti oblíbí.

Pštros Turbo

Kdesi ve vesmíru se nachází malá Pštrosí planeta. Pštrosi na ní žijí v klidu a míru, spokojeně s ostatními zvířaty až do doby, kdy šílený profesor se rozhodne této planety zmocnit. A chce tak udělat právě pomocí pštrosů.

Pod rouškou noci se profesorův asistent vkradl do líhně a ukradl odtamtud všechna pštrosí vejce, ze kterých po vylíhnutí plánuje vybudovat svou pštrosí armádu. Zloděj si ale ve spěchu nevšiml že pytel do kterého vejce ukládal je protržený a tak cestou ztrácel vejce a nechal označil tak cestu kudy šel.

Pštros Turbo - kreslená arkáda pro děti

Pštrosi únos pochopitelně velice rozčílil a tak vybrali ty nejrychlejší a nejodvážnější ze svých řad, kteří budou zloděje pronásledovat. Cestou za zlodějem a záchranou planety musí sbírat vejce a překonávat nástrahy.

Minimální konfigurace:
operační systém Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, paměť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0.35GB volno na disku, CDROM