Go to content Go to navigation Go to search

    Právě jste na webu, který se snaží vytvořit seznam počítačových her určených pro děti. Seznam je postupně doplňován, pokud tedy chcete být v budoucnu informováni o dalších hrách vytvořených pro děti, uložte si adresu těchto webových stránek mezi Vaše oblíbené položky nebo využijte RSS kanál.

Seznam her pro děti:Obsah do čtečky:


Další místa na internetu:

Disney: Hledá se Nemo

V pestrobarevných a teplých hlubinách Velké útesové bariéry žije ve svém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Ve chvíli, když je Nemo nečekaně chycen a unesen potápěčem daleko od domova a končí v akváriu, vydává se Marlin na dlouhou cestu k jeho záchraně.

Hledá se Nemo - hra pro děti

Během hledání potkává Dory, rybu s nejhorší krátkodobou pamětí a největším srdcem v celém oceánu, která se k němu přidává. Její nehynoucí optimismus neustále žene Marlina kupředu a dodává mu odhodlání riskovat a překonávat svůj strach, až postupně sám uvěří, že se mu přece jen podaří všechny problémy zdárně vyřešit.

Ve hře se potopíte do hlubin oceánu a pustíte se do pátráni po Nemovi. Musíte projít přes 15 úrovní plných akčního dobrodružství. Bude potřeba vyřešit spoustu miniher ve kterých se vystřídáte v roli Marlina, Dory a Nema. Potkáte i další postavičky ze hry.

Celý podmořský svět je zpracován v realistickém 3D prostředí, v průběhu hry jsou zobrazovány animované sekvence, které doplňují hru náladou z filmu.

Hra je česky dabována stejnými herci jako ve filmu: Ivan Trojan, Barbora Munzarová, Jiří Macháček, Marek Páleníček, Martin Štěpánek, Karel Heřmánek a další…

minimální uvedené nároky na vybavení počítače:
Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 266MHz, paměť 64MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 0.57GB volné místo na harddisku, 8rychlostní CDROM, 128MB RAM (pod Windows XP)

Hledá se Nemo - žraloci