Go to content Go to navigation Go to search

    Právě jste na webu, který se snaží vytvořit seznam počítačových her určených pro děti. Seznam je postupně doplňován, pokud tedy chcete být v budoucnu informováni o dalších hrách vytvořených pro děti, uložte si adresu těchto webových stránek mezi Vaše oblíbené položky nebo využijte RSS kanál.

Seznam her pro děti:Obsah do čtečky:


Další místa na internetu:

Auta: Dobrodružství z Kardanové Lhoty

Počítačová hra Auta – Dobrodružství z Kardanové Lhoty je závodní hra na motivy animovaného filmu Auta od společnosti Pixar. Je určena úplně pro ty nejmenší hráče ve věku tří až pěti let.

Auta: Dobrodružství z Kardanové Lhoty

Dětské hráče čeká dobrodružství s Bleskem McQueenem a dalšími oblíbenými filmovými postavičkami z Kardanové Lhoty. Musí splnit sérii akčních soutěží a připravit se na velký závod!

Auta - PC hra pro nejmenší děti

Takže pořádně se soustředit a je čas to rozjet! Z úkolů je nutné například překonat Seržovu bláznivou překážkovou dráhu, v divoké jízdě se šerifem pronásledovat piráty silnic nebo se naučit tajné Ramonovy taneční figury…

Minimální konfigurace počítače:
Operační systém Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0.50GB volno na pevném disku, CDROM